ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Свитко нагородив вінничан, яким "шиють" кримінал за події 6-го грудня, у Вінниці

Голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко переконаний, що Юрій Павленко, Юрій-Януарій Шостак та Михайло Сіранчук під час подій 6-го грудня у Вінниці захищали ідеали Революції гідності
Depo.
3 вересня 2015 14:31
ФОТО: depo.ua
Свитко нагородив вінничан, яким "шиють" кримінал за події 6-го грудня, у Вінниці
Свитко нагородив вінничан, яким "шиють" кримінал за події 6-го грудня, у Вінниці

Голова облради Сергій Свитко вшанував вінничан Юрія Павленка (Хорта), Юрія-Януарія Шостака та Михайла Сіранчука Почесними відзнаками "За вагомий внесок у розвиток Вінниччини", які встановив особистим розпорядженням. Про це повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на прес-службу облради. 

Замість Юрія Павленка, який перебуває в СІЗО, нагороду отримали його батьки, адже суд відмовив голові облради у побаченні з підозрюваним. Відзнаку Юрія-Януарія Шостака, який переховується від вінницької міліції, отримала його дружина Уляна. Лише Михайло Сіранчук особисто отримав нагороду.

Сергій Свитко пояснив, чому він нагородив осіб, яких підозрюють у злочинах. Він вважає, що коли Юрій Павленко (Хорт) і Юрій-Януарій Шостак брали участь в акції 6 грудня 2014 року у Вінниці (захоплення облради), вони захищали ідеали Революції Гідності. На думку пана Свитка, судовий процес над учасниками тих подій здійснюється необ'єктивно, адже звинувачується лише одна сторона конфлікту. Він переконаний, що відповідальність повинні нести організатори і виконавці протистояння біля облради, які займають високі посади у Києві. 

Свитко нагородив вінничан, яким "шиють" кримінал за події 6-го грудня у Вінниці - фото 1Свитко нагородив вінничан, яким "шиють" кримінал за події 6-го грудня у Вінниці - фото 2Свитко нагородив вінничан, яким "шиють" кримінал за події 6-го грудня у Вінниці - фото 3

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця