Вінницька "Нива" програла втретє поспіль

ФК "Поділля" з Хмельницького удома переміг вінничан з рахунком 2:1

Вінницька "Нива" програла втретє поспіль…

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу "Ниви".

Виїзна гра пройшла за переваги господарів, "Нива" переважно грала від захисту. Лише на 30-й хвилині Артур Загорулько пробив під поперечину. Голкіпер Андрій Федоренко із трудом перевів м’яча на кутовий.

Другий тайм, як і матч в цілому, став бенефісом нашого воротаря Максима Гурідова, який виконав низку вдалих сейвів. На жаль, навіть він був безсилим допомогти "Ниві" на 59-й хвилині, коли Артем Гайдаш розстрілював ціль із близької відстані. 1:0.

На 61-й хвилині форвард Ярослав Браславський увірвався до карного майданчику, був збитий, але свисток арбітра мовчав. Вже через кілька хвилин Ярослав виконав небезпечний прорив по іншому флангу, правому. Він виконав чіткий простріл на 11-метрову позначку, який замкнув Артур Загорулько. Це дебютний гол Загорулька в офіційних матчах за нашу команду і взагалі перший гол "Ниви" в сезоні. 1:1.

Арбітр додав до основної частини сім хвилин. І вже на доданих хвилинах господарі вирвали перемогу. М’яч із близької відстані добив у ціль Андрій Ліповуз. 2:1.