Вінницька мерія збрає проекти вінничан, аби витратити на них 6,5 мільйонів

Проекти-переможці, які наберуть найбільшу кількість голосів вінничан, будуть втіленні у життя за рахунок коштів міського бюджету
Depo.
8 липня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua

З 15 липня до 28 серпня 2016 року розпочнеться прийом проектів на участь в програмі "Бюджет громадських ініціатив". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Ті ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані у 2017 році за кошти з міського бюджету. За словами заступниці міського голови Галини Якубович, на реалізацію проекту в міському бюджеті буде передбачено 6,5 млн грн.

Всі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати експертна група. Вона має дати оцінку кожного проекту з позитивними чи негативними рекомендаціями щодо допуску до загальноміського голосування. Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 1 жовтня будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі "Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці" та в Прозорих офісах міста. Кожен мешканець Вінниці зможе проголосувати за один малий та один великий проект, які йому сподобаються найбільше, зручним для себе способом: або в електронному вигляді на сайті міської ради, або в відділеннях Прозорого офісу, заповнивши відповідні анкети.

Триватиме загальноміське голосування 10 днів. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця