ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницька мерія вибрала дев'ять компаній-управителів, які зможуть замінити ЖЕКи

Підписання Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між управителями багатоквартирних будинків, ОСББ та департаментом житлового господарства має убезпечити вінничан від підприємств, які не зможуть ефективно утримувати будинки
Depo.
3 липня 2016 09:45
ФОТО: depo.ua
Вінницька мерія вибрала дев
Вінницька мерія вибрала дев'ять компаній-управителів, які зможуть замінити ЖЕКи

Комісія Вінницької міської ради підписала Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння в сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками з дев’ятьма управлінськими компаніями, яким з 1 січня 2017 року, вінничани зможуть передати функції обслуговування їхніх багатоквартирних будинків. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Протягом трьох тижнів до департаменту житлового господарства, як координатору в реалізації завдань Меморандуму, надійшло 10 пропозицій від управлінських компаній. 30 червня відбулося засідання комісії з розгляду цих заявок. До комісії увійшли представники профільних департаментів, ОСББ, громадських організацій, старших по будинках. За результатами розгляду пропозицій  було підписано з дев'ятьма компаніями, серед яких 5 міських комунальних підприємств "ЖЕК-5", "ЖЕК-6", "ЖЕК-7", "ЖЕК-12", "ЖЕК-15", а також ТОВ "ЖЕО", ТОВ "Уют", ВКФ "Будмашпрод", ДП "ЖЕК №26" і ПП "Бокуд".

Відмовлено було тільки одній компанії, у якої відсутня матеріально-технічна база та кваліфіковані кадри.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця