Вінницька художниця покаже в музеї свої наївні "Космічні мальви"

Юлія Гушул - одна з авторів розпису стін бібліотеки №1
Depo.
9 листопада 2016 15:39
ФОТО: depo.ua
Вінницька художниця покаже в музеї свої наївні "Космічні мальви"
Вінницька художниця покаже в музеї свої наївні "Космічні мальви"

У четвер, 10 листопада, у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка робіт художниці Юлії Гушул "Космічні мальви". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на VежА.

Виставка триватиме до 12 грудня. В експозиції - близько тридцяти картин у стилі наївного мистецтва, виконаних гуашшю та акрилом, чимало графіки, розмальованих глиняних тарілок і керамічних скульптур.

Як каже художниця, часто образи самі виникають просто під час малювання.

"Вони ніби десь вже існують і тільки чекають слушної миті, щоб матеріалізуватися в нашому світі", - розповідає Гушул.

Ця виставка, за словами Юлії Гушул, відрізнятиметься від інших.

"Одного дня під ранок я прокинулась – і зрозуміла, що хочу перетворити свою виставку на своєрідний мистецький фестиваль, присвячений наївному мистецтву. Захотілося, щоб у просторі, утвореному моїми роботами, майже щодня відбувалося щось цікаве – і для дітей, і для дорослих. Я поділилася своїми думками з мистецтвознавцем Тетяною Журуновою – і отримала дозвіл реалізувати абсолютно все задумане мною в стінах краєзнавчого музею", - розповіла авторка.

Додамо, що Юлія Гушул народилася 24 вересня 1980 року в місті Вижниця Чернівецької області в родині художників. Зараз живе у Вінниці. Закінчила Києво-Могилянську академію. Працювала в столичних виданнях журналістом і редактором. У рамках проекту :::стежка::: агенції "АртПоле" разом з кримськотатарським керамістом Рустемом Скібіним розробила ескіз розпису стін бібліотеки №1. 

Вінницька художниця покаже в музеї свої наївні "Космічні мальви"  - фото 1Вінницька художниця покаже в музеї свої наївні "Космічні мальви"  - фото 2Вінницька художниця покаже в музеї свої наївні "Космічні мальви"  - фото 3