Вінницька дизайнерка Теренчук у новій колекції "заміксувала" культури країн світу

Зірковою гостею показу колекції вінничанки буде співачка Тоня Матвієнко
Depo.
14 жовтня 2016 09:30
ФОТО: depo.ua
Вінницька дизайнерка Теренчук у новій колекції "заміксувала" культури країн світу
Вінницька дизайнерка Теренчук у новій колекції "заміксувала" культури країн світу

У неділю, 23 жовтня, о 19:00 в "Люди Fution Place", що в ТРЦ Мегамол, в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 відбудеться показ нової колекції вінничанки Світлани Теренчук "Echo - Echo". Про це дизайнерка розповіла коресподенту Depo.Вінниця.

Колекція Світлани Теренчук сезону осінь-зима є своєрідним відлунням емоцій, які дизайнерка отримала подорожуючи світом. Вона розповідає, що почуття та враження від нових країн, а також її власна спостережливість за вбранням тамтешніх жителів, втілились в її нову лінію одягу. 

"Я люблю подорожувати і в деяких країнах світу, де я знаходилась, я звертала увагу на те, що носять та одягають місцеві жителі. Тому якусь їхню специфіку, якісь їхні стилі я також старалась передати. Моя колекція вийшла сукупністю, міксом різних культур світу", - зауважила дизайнерка.

Вінницька дизайнерка Теренчук "заміксувала" у новій колекції культури країн світу - фото 1

За її словами, в новому модному сезоні одяг від Теренчук матиме чимало елементів вишивки прикрашеної стразами. Адже основа її нової колекції - це святкове вбрання. 

"Я хотіла показати в сучасних європейських речах, як можна "обіграти" етнічну тематику, що вона буде доречною, яскравою. Переважно це будуть святкові речі, адже наші співвітчизники полюбляють використовувати етнічну тематику переважно на свята", - каже Теренчук. 

Дизайнерка представить вінницькій публіці вишукані брючні костюми та довгі сукні. Кольорова гама вбрання від Теренчук цього сезону котрастна та дещо агресивна: червоний, чорний, білий, золотий. Адже на думку модельєра, її лінія одягу створена для яскравих та пристрасних жінок.

"Це жінка, яка не боїться бути яскравою, пристрасною. Це жінка, яка вміє кохати, яка показує свої емоції, свій настрій", - вважає дизайнерка.

Вінницька дизайнерка Теренчук "заміксувала" у новій колекції культури країн світу - фото 2

Додамо, що в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 кожен бажаючий зможе зробити внесок у збір коштів для військового шпиталю.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах