Вінницька дизайнерка Олена Шиян навчить жінок любити себе

Дизайнерка створила образ жінки, яка кохає і закохує, та показала, якою різною і довершеною може бути така жінка
Depo.
15 жовтня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Вінницька дизайнерка Олена Шиян навчить жінок любити себе
Вінницька дизайнерка Олена Шиян навчить жінок любити себе

В суботу, 22 жовтня, о 15:00 в "Люди Fusion Place", що в ТРЦ Мегамол, в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 відбудеться показ нової колекції вінничанки Олени Шиян "В тобі...". Про це дизайнерка розповіла коресподенту Depo.Вінниця.

Цьогоріч дизайнерка одягу та прикрас Олена Шиян братиме участь у Вінницьких днях моди вже вдруге. Для сезону осінь-зима 2016-2017 вона підготувала вишукану колекцію "В тобі...". За словами дизайнерки, робота над лінією одягу тривала більше трьох місяців, адже він створювався з використанням складних елементів, нетрадиційних технік виконання та деталей ручної роботи.

"Над нею працює багато майстрів. Адже у нас всі вишивки ручної роботи, вони створюються "з нуля" і наносяться на різні тканини. Тому кожна вишивка займає від двох днів до тижня і більше", - каже дизайнерка.

Вінницька дизайнерка Олена Шиян навчить жінок любити себе - фото 1

Вінницька дизайнерка Олена Шиян навчить жінок любити себе - фото 2

За словами Олена Шиян, філософія її колекції у ставленні сучасної жінки до себе. У її вмінні жити вунісон зі світом і в гармонії з собою. Дизайнерка створила образ жінки, яка кохає і закохує, та показала, якою різною і довершеною може бути така жінка.

"Ця колекція для жінки, що любить себе. Для жінки, що сприймає себе такою, якою вона є. Кожна жінка неповторна й особлива, тому, я вважаю, що цей одяг підійде кожній", - підкреслює майстриня. 

Вінницька дизайнерка Олена Шиян навчить жінок любити себе - фото 3

Луки від Шиян сезону осінь-зима, як зажди, насичені вишивкою ручної роботи, несподіваним поєднанням фактур та тканин. Її колекція складатиметься з 3-х блоків. Перший - для міської панянки, яка, попри купу справ та шалений життєвий ритм, не забуває як воно - бути жінкою.  Другий блок - елегантний та теплий. Це пальто, прикрашені квітами. Олена Шиян переконана, що квітів забагато не буває навіть у холодну пору року. Третій блок одягу в колекції прет-а-порте буде особливий. Це буде погляд чоловіка на жінку, яку він кохає.

"Я, як дизайнер та засновник колекції, хочу показати декілька сторін однієї жінки. Зокрема, це і погляд чоловіка на свою жінку - те, що він в ній бачить і чим він захоплюється. Якою вона може бути: звабливою, спокусливою, ніжною, романтичною, елегантною, вишуканою", - розповідає Олена Шиян. 

Вінницька дизайнерка Олена Шиян навчить жінок любити себе - фото 4

Додамо, що в рамках Вінницьких днів моди сезону осінь-зима 2016-2017 кожен бажаючий зможе зробити внесок у збір коштів для військового шпиталю.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах