Вінницю визнали найбільш вільним містом

21% вінничан оцінили рівень можливості вільно висловлювати свої думки на "відмінно"

Depo.
20 квітня 2017 17:57
ФОТО: depo.ua

Соціологи визнали Вінницю найбільш вільним у висловлюванні думок містом. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на дані опитування соціологічної групи "Рейтинг".

21% вінничан оцінили рівень можливості вільно висловлювати свої думки на "відмінно". На другій позиції найбільш "вільних" міст – Житомир, там 20% опитаних городян поставили "відмінно" в цій позиції опитування.

Містом, де населенню найскладніше вільно висловлювати свої думки, виявився Маріуполь. Тут 9% опитаних повідомили, що в їхньому місті просто "жахливий" рівень вільнодумства, 30% оцінили рівень свободи, як "поганий", але 2% опитаних заявили, що у них зі свободою слова все добре. У Сіверськодонецьку 1% громадян відповіли, що можуть вільно висловлювати свої думки, нічого не боячись.

Оцінку "добре" рівню сподоби у своїх містах поставили понад 50% жителів Луцька, Львова і Тернополя.

Опитування було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" від імені Міжнародного республіканського інституту. Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.

Опитування було проведено в 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сіверськодонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

Нагадаємо, Вінниця втретє очолила рейтинг українських міст.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця