ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Вінницьку вулицю, яку постійно неправильно називають, нарешті заасфальтують

Незабаром жителям вулиці Верхарна прокладуть цивілізовану дорогу 

Depo.
16 червня 2017 14:50
ФОТО: depo.ua

Жителі вулиці Верхарна, що неподалік Центрального ринку на Замості, за багато десятиліть нарешті дочекаються цивілізованої дороги. Нині дорожники проводять підготовчі роботи для подальшого асфальтування вулиці, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

До середини липня на вулиці, де багато десятиліть пішоходи і автомобілісти мусили місити багнюку, мають прокласти асфальт, а також збудувати тротуари. Капітальний ремонт торкнеться майже усієї вулиці Верхарна – від Привокзальної до Довженка (колишньої Ленінградської).

Роботи виконує ТОВ "Шляхбуд". Проект обійдеться міському бюджету у 8 мільйонів 851 тисячу гривень.

Додамо, що вулиця Верхарна у Вінниці досить відома, утім чимало вінничан, неправильно вимовляють її назву та відміняють, називаючи то Верхарною, то Верхарня. Власне, навіть у оголошенні тендеру у департаменті комунального господарства і благоустрою міськради написали: "Будівництво дороги по вул. Верхарній".

Насправді вулиця носить ім'я відомого бельгійського поета, одного з лідерів поетичного напрямку символізму у Європі Еміля Верхарна. На початку XX століття його праці були популярними в Україні і перекладені українською мовою.

Вінниця

Свідчень про будь-яке відношення Еміля Верхарна до Вінниці немає, однак, в Україні лише у нашому місті вулицю названо на його честь.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця