Вінницький театр ляльок готується до новосілля, але не там, де планувалося

Новосілля відбудеться не раніше травня наступного року

Вінницький обласний театр переїде не в приміщення, яке для нього будували на розі вулиць Данила Галицького і Костянтиновича, як зазначалося раніше, а в "Книжку". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "На Парижі".

"Найбільш оптимальним рішенням щодо розміщення обласного театру ляльок для колективу та відвідувачів є приміщення актової зали адмінбудівлі "Книжка", яке свого часу будувалося під кінолекторій. Його планування передбачало створення тут кіноконцертної зали. Вхід до лялькового театру буде окремо з лівої сторони адміністративної будівлі", - повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко.

За його словами, у приміщенні актової зали є відповідне технічне забезпечення для озвучення вистав. Для службових кабінетів працівникам театру буде віддано кімнати, де нині розташовані архіви Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

"Ми запропонували управлінню юстиції переїхати частково в будівлю колишнього ДКП "Вінницякіно". Тим більше, що постає питання про розширення площ для розміщення архівних документів управління юстиції у Вінницькій області. Адже архівне приміщення на 97% заповнене справами", - сказав Андрій Гижко.

Як розповів директор театру, заслужений працівник культури України Михайло Байдюк, колектив задоволений своєю "майбутньою домівкою" і чекає на переїзд. Щоправда, за його словами, новосілля відбудеться не раніше травня наступного року, адже потрібно зробити ремонт і пристосувати приміщення до роботи театру.

Нагадаємо, торік обурені ляльковики влаштували виставу просто під час сесії обласної ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця