Вінницький шахіст привіз високу нагороду з міжнародного турніру

Шахіст зі Жмеринки, що на Вінниччині, Артур Роєнко став абсолютним переможцем міжнародного опен-турніру "Balti-2018"

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу відділення нaціонaльного Олімпійського комітету Укрaїни у Вінницькій облaсті.

Змагання відбулися у місті Бєльці (Молдова). У них брали участь 34 спортсмени з України, Молдови та Угорщини.

Крім Артура Роєнка, відзначився ще один вінничанин – кандидат у майстри спорту з Вінниці Георгій Галич, який посів четверте місце.

Артур Роєнко – віце-президентом федерації шахів Жмеринки, тренує юних шахістів і у Вінниці, і в Жмеринці. Серед його вихованців – призерка чемпіонату України серед дівчат Анна Копистиринська і Віталій Дудник, який нещодавно став кандидатом у майстри спорту.

Нагадаємо, батько і син виграли відкритий шаховий Кубок Вінниччини.