ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Виконком вирішив, що почесною громадянкою Вінниці має стати Раїса Панасюк

Учора, 10 серпня, на черговому засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради було схвалене рішення "Про присвоєння звання "Почесний громадянин м.Вінниці" Раїсі Панасюк"

Depo.
11 серпня 2017 09:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Віннця з посианням на прес-службу Вінницької міської ради.

Її кандидатуру подала на розгляд членів виконкому комісія з розгляду матеріалів про присвоєння цього звання, врахувавши результати соціологічного опитування серед вінничан, проведеного минулого тижня.

Раїса Панасюк – Голова правління громадської організації "Гармонія", ініціатор та засновник однойменного центру реабілітації молоді з фізичними обмеженнями, натхненник проекту служби перевезення людей із візками, а з минулого року – уповноваженою з прав людей з інвалідністю Кабінету Міністрів України.

Ще в 2003 році з ініціативи Раїси Панасюк у Вінниці вперше в Україні була розпочата системна робота щодо створення безбар'єрного середовища для людей з інвалідністю. У 2008-му міською радою була затверджена перша муніципальна програма "Місто Вінниця - зручне для всіх". Її метою стало створення умов щодо безперешкодного доступу людей з обмеженими функціональними можливостями до об'єктів інфраструктури міста, в тому числі місць роботи та відпочинку, загального користування, лікувально-реабілітаційних, спортивних, культурних центрів, зупинок громадського транспорту тощо, а також до інших видів соціального сервісу та соціальних послуг. І ця робота у Вінниці триває.

Остаточне рішення щодо присвоєння звання "Почесний громадянин м. Вінниця" Раїсі Панасюк приймуть депутати міської ради під час чергового засідання сесії 18 серпня.

Нагадаємо, для визначення кандидатури на звання почесного громадянина Вінниці у місті провели соціологічне опитування.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця