ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі студенти створили сервіс для відстеження запланованих запусків космічних ракет

Учасники хакатону працювали над даними NASA і створювали проекти, які зможуть вирішити проблеми людства на Землі і в Космосі

Depo.
12 лютого 2019 15:28
ФОТО: depo.ua

Команда "DO IT" в складі четвертокурсників факультету інформаційних технологій і комп'ютерної інженерії ВНТУ стала призером регіонального етапу Хакатона "NASA Space Apps", посівши 3 місце. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

Нещодавно у Вінниці проходив міжнародний щорічний Хакатон "Виклик космічної програми NASA 2018". У Вінниці організатори зібрали близько 50 учасників.

В рамках хакатону команда вінницьких студентів у складі Андрія Хохлова, Владислава Мартишева, Дениса Радченко і Віталія Бондарчука, створила сервіс Felix для відстеження запланованих запусків космічних ракет. Передбачена можливість перегляду інформації про запуск ракети на сайті проекту. Нічого не пропустити допоможе телеграм-канал, на якому бот Фелікс анонсує інформацію про заплановані запуски та ін.

"Організатори передбачили запрошення в офіс NASA тільки для переможця, який виборов 1 місце, – повідомив Андрій Яровий, завідувач кафедри комп'ютерних наук ВНТУ. – Але, без сумніву, прізвища наших призерів, які зайняли 3 місце, будуть відомі і в Америці".

Нагадаємо, що вінницькі студенти здобули "срібло", керуючи роботом "Скорпіоном".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook