Вінницькі прокурори з'ясували, чому на заході області погані дороги

Службові особи органу місцевого самоврядування Мурованокуриловецького району у змові з підрядниками вкрали 700 тис. грн., виділених на ремонт дорожнього покриття

Depo.
20 березня 2017 14:26
ФОТО: depo.ua

За фактом незаконної розтрати майна на суму понад 700 тис гривень Могилів-Подільською місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України та розпочато досудове розслідування. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.

Повідомляється, що службовими особами органу місцевого самоврядування Мурованокуриловецького району у 2016 році укладено договір підряду про виконання капітального ремонту дорожнього покриття, на виконання якого складено акти виконаних робіт та перераховано підряднику бюджетні кошти на загальну суму більше 2,5 млн гривень. Однак, фактично вказані роботи виконані не в повному обсязі.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії з метою встановлення всіх обставин кримінального провадження та притягнення винних до відповідальності.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця