Вінницькі поліцейські вшанували пам'ять загиблого на Донбасі колеги (ФОТО)

33-річний правоохоронець Денис Жембровський загинув чотири роки тому 10 лютого під час обстрілу бойовиками м. Краматорська

У Вінниці поліцейські вшанували загиблого на Сході України Дениса Жембровського. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.

33-річний правоохоронець Денис Жембровський загинув чотири роки тому 10 лютого під час обстрілу бойовиками м. Краматорська. Біля його могили на Алеї Слави Центрального міського кладовища зібрались рідні, друзі, колеги та бійці 9 зведеного загону, в якому він ніс службу в ті трагічні дні. До могили Дениса на Алеї Слави Центрального міського кладовища, рідні, товариші та колеги принесли живі квіти та вшанували пам'ять про нього хвилиною мовчання.

У правоохоронних органах Денис Жембровський деякий час служив дільничним офіцером міліції. Згодом був керівником міліції громадської безпеки в Тиврівському райвідділі міліції. Перед відрядженням на схід України він працював старшим інспектором з особливих доручень відділу дільничних інспекторів в обласному управлінні міліції.

Нагадаємо, посмертно Дениса Жембровсього нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня і надали йому звання підполковника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #поліція