ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Вінницькі медсестри склали військову присягу

Присягнув на вірність українському народу і один медбрат

Depo.
16 червня 2017 15:28
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 16 червня, у військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону військову присягу на вірність Україні склали 25 медичних сестер та один мед брат, передає журналіст Depo.Вінниця .

Серед тих, хто відсьогодні носитиме військовий однострій і Олеся Тарасова. За її словами, у вінницькому шпиталі вона пропрацювала 21 рік, а військовий контракт вирішила підписати заради майбутнього її трьох дітей.

"Хочу щоб мої діти жили у вільній, незалежній Україні. Щоб їхнє життя проходило під мирним небо, щоб будили їх не канонади снарядів та гармат. Тому, власне рішення саме собою було прийнято і я пішла в ЗСУ. Якщо потрібно їхати в АТО , то я поїду ", - розповіла Олеся Тарасова.

За словами заступника начальника військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, полковника медичної служби Олександра Столяренка, сьогодні ЗСУ відчувають кадровий голод саме у медичних фахівцях.

"Медичний працівник у Збройних Силах - сьогодні це високодефіцитний професіонал. Адже у ЗСУ дуже великий некомплект, тому радий кожній дівчинці, яка склала присягу на вірність українському народу, одягла однострій та пішла до ЗСУ", - прокоментував Столяренко.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця