Вінницькі комунальники розраховують на розуміння з боку водіїв

Працівники шляхового управління розчищають проїжджу частину та посипають її протиожеледною сумішшю, прибирають сніг на зупинках громадського транспорту та тротуарах

Вінницькі комунальники просять водіїв не залишати автомобілі вздовж доріг, щоб не заважати розчищати сніг. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Вінницькі комунальні служби працюють на дорогах міста у повному складі. 630 двірників та понад 50 одиниць техніки забезпечують розчистку снігу на шляхах та прибудинкових територіях міста. Також прибирають зупинки громадського транспорту, тротуари та посипають дороги протиожеледною сумішшю.

На прибудинкових територія працюють двірники та прибиральна техніка.

Як повідомив начальник Вінницького шляхового управління Володимир Чорновол, на дорогах міста працює 35 одиниць прибиральної техніки. Працівники шляхового управління розчищають проїжджу частину та посипають її протиожеледною сумішшю, прибирають сніг на зупинках громадського транспорту та тротуарах.

Поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій прибирання мають забезпечити їх керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна поліція.

Нагадаємо, у Вінниці працівник комунальної служби провчив водія, який припаркував автомобіль у недозволеному місці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #сніг