Вінницькі інтернет-шахраї дурили довірливих співвітчизників
Злочинна група складалась з кількох раніше судимих жителів Вінниці
- Вінниця
-
14 серпня 2017 11:16

На Вінниччині поліція викрила групу шахраїв, яка через людей привласнювала гроші громадян по всій країні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу поліції Вінниччини.
Працівники Подільського управління кіберполції Департаменту кіберполіції Національної поліції України разом з оперативниками Вінницького обласного управління карного розшуку викрили групу осіб віком від 18 до 25 років, які шахрайським шляхом привласнили гроші жителів різних областей України. За словами заступника начальника Подільського управління кіберполіції Дмитра Поліщука, встановлено, що злочинна група складалась з кількох раніше судимих жителів Вінниці. Впродовж трьох років зловмисники створювали так звані фішингові сайти: відвідувачі сайтів вводили особисті дані банківських рахунків, але платіж не відбувався, при цьому кошти у них з рахунків списувались та зараховувались через різні платіжні системи на заздалегідь відкриті банківські рахунки зловмисників. Ці сайти щоденно відвідували близько ста користувачів. Поліцейські встановлюють кількість потерпілих та суму завданих збитків.
У зловмисників під час проведення санкціонованих обшуків вилучено комп'ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, гроші та зброю.
Триває досудове розслідування, зловмисникам світить до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, двоє довірливих вінничан заплатили $ 60 тисяч за сувенірні папірці.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:50 Суд взяв під варту 23-річного підозрюваного у вбивстві школярів на Вінниччині
- 13:52Штовхав і душив учнів: Стало відомо про конфлікту поведінку 23-річного вчителя, якого підозрюють у вбивстві двох школярів
- 09:10Прокурори оголосили підозру 23-річному вчителю, що зарізав двох школярів на Вінниччині ФОТО
- 19:32 Вбивство школярів на Вінниччині: правоохоронці розповіли приголомшливі деталі трагедії
- 12:51 Вбивство школярів на Вінниччині: Правоохоронці затримали 23-річного вчителя, якого підозрюють у злочині ФОТО
- 10:17На Вінниччині зарізали двох дітей. Поліція вже затримала підозрюваного
- 08:19Окупанти вранці вдарили по промислових об'єктах на Вінниччині
- 23:28В Україні сіють озимину
- 09:02У "Дії" відтепер можна отримувати медичні сповіщення
- 12:51У рейсовому автобусі на кордоні з Молдовою знайшли три десятки незадекларованих макбуків Відео
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 21:54 Зеленський: Гарантії безпеки для України включають захист на землі, в повітрі, на морі та фінансування ЗСУ Відео
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 21:24На Вінниччині громадам повернули майже тисячу га водосховищ
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 15:54Як вибрати оптимальну суму та термін мікропозики Актуально
- 23:23Ще шість нових індустріальних парків з різних регіонів внесено до реєстру