Вінницька "Нива" здобула третю "гостьову" перемогу поспіль

Вінницькому клубу ця перемога гарантувала третє місце, яке за деяких умов може принести путівку до вищої ліги

Вінницька "Нива" здобула третю "гостьову…

СФК "Нива" в гостях переграв ФК "Львів" з рахунком 0:3. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу СФК "Нива".

Вінницька команда розпочала матч у бойовому складі на чолі із капітаном Ігорем Маляренком. Тільки розпочався перший тайм, як вінничани відкрили рахунок.

"Подачу до карного майданчика по традиції виконав Володимир Савошко. Наш капітан Ігор Маляренко підібрав м'яча, пройшов з ним вперед і у боротьбі з оборонцем невідпорно пробив. Блискуче – 0:1", - йдеться в повідомленні.

Через три хвилини рахунок подвоїв Тимофій Брижчук, який з розвороту замкнув фланговий простріл Дмитра Гарванка.

На 85-й хвилині вінничанин Володимир Савошко подав у карний майданчик. Там віце-капітан "Ниви" Вадим Хохлов в боротьбі із захисником пробив головою низький м'яч, в падінні технічно поклавши корпус - 0:3.

Кінцівка гри запам'яталася переважно низкою замін, які проводили обидві команди. Арбітр матчу компенсував три хвилини. У цей час гравці ФК "Львів" виконали кілька ударів, але практично всі вони були заблоковані захисниками "Ниви".

Додамо, що на початку матчу команди хвилиною мовчання вшанували пам'ять футболіста кількох українських клубів Андрія Маслова, який загинув під час бойових дій на Донбасі, в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС).