ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінниччина першою в Україні створила Агенцію регіонального розвитку

Агенція буде "сватати" вінницький та європейський бізнес
Depo.
1 квітня 2016 18:46
ФОТО: depo.ua
Вінниччина першою в Україні створила Агенцію регіонального розвитку
Вінниччина першою в Україні створила Агенцію регіонального розвитку

Вінниччина стала першою областю, де створено Агенцію регіонального розвитку для залучення інвестицій в регіон, повідомляє Depo.Вінниця

Рішення про створення Агенції підтримали депутати на черговій сесії облради. Співзасновниками установи стануть Вінницька обласна рада, Вінницька ОДА та Асоціація органів місцевого самоврядування. 

Як повідомили у прес-службі облради, до Агенції входитимуть різні підприємства Вінниччини. Установа буде своєрідним посередником між іноземним інвестором та компаніями, "знайомитиме" їх між собою.  

"Агенція виступатиме гарантом того, що фірма, яку вона рекомендує, надійна, сплачує податки, чесно веде свій бізнес і їй можна довіряти", - пояснила прес-секретар облради Ірина Ярошинська.  

Сьогодні, 31 березня, делегація з Вінниччини поїхала до польського міста Лодзь, де зустрінеться з представниками місцевої та італійської Агенцій. Делегати перейматимуть досвід роботи Агенцій у сфері залучення інвестицій. У травні ж планують підписати тристоронній договір про співпрацю між польською, італійською та українською Агенціями.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця