Вінничанці, яка носила доньку 12 км до інтернату, дали автобус

Чиновники виділили 10 тисяч гривень на автобус, який возитиме дитину в інтернат
Depo.
16 лютого 2016 16:54
ФОТО: depo.ua

В Піщанському районі, що на Вінниччині, чиновники виділили 10 тис. грн. на автобус, який возитиме до інтернату мати та її доньку з фізичними вадами, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на gazeta.ua.

"З народження в моєї доньки немає лівої руки та синдром Дауна. Цієї осені вирішила віддати її в інтернат для дітей з інвалідністю. Там з ними працюють спеціалісти з масажу та фізкультури. Є логопеди та психологи. За місяць донечка стала вимовляти набагато більше слів. Почала краще ходити", - розповідає мати Олена Рожко. 

Працівники інтернату пропонували жінці лишати дочку на цілий тиждень. Втім, Олена не захотіла, аби донька лишалась без неї. Тож з ранку Олену з донькою безкоштовно підвозитиме рейсовий автобус, а увечері забиратиме спеціально виділений з району.

Нагадаємо, що у селищі Піщанка, що на Вінниччині, молода мама Олена Рожкова змушена щодня 12 км нести свою 3-річну доньку на руках в спецінтернат. Жінка звернулась по допомогу до селищного голови, але той порадив возити доньку на таксі. Втім, Олена такі витрати не може собі дозволити.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця