Вінничанки пройшли "крізь століття"

Проект, розпочатий у Вінниці, планують перетворити на всеукраїнський
Depo.
25 жовтня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua
Вінничанки пройшли "крізь століття"
Вінничанки пройшли "крізь століття"

24 жовтня вінничанам презентували історичний проект у світлинах "Величні жінки крізь століття". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Вінничанка відтворили образи відомих жінок світу різних епох. Як повідомила організатор проекту Вікторія Рудоміна, у проекті взяла участь 31 вінничанка.

"Ми хотіли показати реальних жінок, а не просто історичні персонажі. Всі звикли, що найбільша роль у світі відбувається завдяки чоловікам. Ми не маємо відношення до феміністичного руху, але ми хочемо надихнути жінок вірити у себе, не складати руки, рухатися далі. Дівчата не лише схожі на своїх героїнь зовнішністю, а й мають відповідний внутрішній світ", - розповіла Рудоміна.

Портрети створив відомий вінницький фотограф Костянтин Ревуцький.

"Працювати мені дуже сподобалося. Всі персонажі абсолютно різні, але нам вдалося передати не просто портрет, а продемонструвати в обличчі кожної учасниці характер та внутрішній світ героїнь, яких вони представляли. Є ідея подібний проект зробити національним - по різним містам України. Вже шукаємо партнерів та спонсорів, які до нас приєднаються", - зауважив Ревуцький.

Візажист Ксенія Ревуженко не застосовувала пластичний грим, тільки макіяж. 

 "Одним з козирів практично 100-відсоткової схожості це те, що героїні максимально вжилися в образи своїх героїнь. Багато читали про них, дізнавалися, дивилися фільми. У свою чергу я також намагалася наближатися з макіяжем до тих часів, коли жив той, чи інший персонаж", - зазначила Ревуженко.

Учасниці проекту зауважують, що відтворені ними образи впливають на внутрішній світ.

"Я була княгинею Ольгою. Коли мені підібрали цей образ, я в першу чергу почала вивчати її життєпис. І помітила дуже багато негативу у її бік. Через те, що людей спалила. Та коли я заглибилася у цю історію, зрозуміла, вона це зробила не заради власних амбіцій. Вона захищала честь свого чоловіка, якого вбили. Це сильна духом жінка. Вона захищала свою територію. Вона могла постояти за себе, за свій народ", - сказала Ольга Амрай.

Вінничанки пройшли "крізь століття" - фото 1Вінничанки пройшли "крізь століття" - фото 2Вінничанки пройшли "крізь століття" - фото 3Вінничанки пройшли "крізь століття" - фото 4Вінничанки пройшли "крізь століття" - фото 5Вінничанки пройшли "крізь століття" - фото 6Вінничанки пройшли "крізь століття" - фото 7Вінничанки пройшли "крізь століття" - фото 8

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах