Вінничанка хоче, щоб трамваї та тролейбуси не перетворювались у "пенсіонеровози"

Жінка вимагає відмінити пільги на проїзд в пікові години
Depo.
25 липня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua
Вінничанка хоче, щоб трамваї та тролейбуси не перетворювались у "пенсіонеровози"
Вінничанка хоче, щоб трамваї та тролейбуси не перетворювались у "пенсіонеровози"

Петицію про введення платного проїзду для пільговиків в години пік зареєструвала вінничанка Олена Правдюк. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сайт Єдиної системи місцевих петицій. 

Вона вважає, що позбавивши пільговиків безкоштовного проїзду з 7:00 до 9:00, з 13:00 до 14:00 та з 17:00 до 19:00 можна буде суттєво розвантажити громадський транспорт. Авторка петиції переконана, що Вінниці слід переймати транспортну практику Львова.

"5 років у м. Львові введено платний проїзд пільговикам у години пік. Так відрегульовано пасажиропотік, створено комфортніші умови проїзду для пасажирів. У Вінниці ж ситуація жахлива. Весь громадський транспорт перетворився на "пенсіонеровози". Досить того, що ми вимушені платити більше, аби їх проїзд був безкоштовним, так ще і не можливо доїхати на роботу бо транспорт переповнений. Вважаю, що можна і пільговикам з повагою віднестись до решти пасажирів і спланувати свій проїзд так, щоб він не припадав на пікові години, тим більше, що в них весь час вільний і за спізнення на базар не штрафують, а за спізнення на роботу - з нею можна попрощатись!" - наголошує автор петиції Олена Правдюк.

До кінця збору підписів залишилось 10 днів. Разом з тим із потрібних 350 підписів петицію підтримано лише 81 вінничанином.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця