Вінничанка просить збудувати школу на вулиці Привокзальній

Збір підписів під петицією триватиме два тижні

Сьогодні, 23 квітня, вінничанка Альона Макарова зареєструвала на сайті міської ради петицію з проханням про будівництво нової школи на вул. Привокзальній, передає Depo.Вінниця.

"З 1 вересня 2018 року депутати міськради проголосували за ліквідацію комунального закладу "Вечірня ЗОШ №24", аргументуючи рішення відсутністю поняття "вечірня школа" у новому Законі про освіту. Натомість наше місто вже зіткнулося з дефіцитом навчальних закладів середньої освіти. Прошу після ліквідації вищезазначеного закладу, який не відповідає сучасним потребам, розробити план території для будівництва нової доступної школи за адресою вул. Привокзальна 38", – йдеться в петиції.

Авторка петиції усвідомлює, що обрана територія  складна для будівництва, однак жінка має свої аргументи.

"Територія закладу є складною і потребує пошуку архітектурних рішень, однак після ліквідації будівлі це буде вільна територія, достатня для освітнього осередку, яка має гарну транспортну розв'язку. Тому прошу зберегти її для наших дітей, які заслуговують безпечних та комфортних умов навчання. Всі навколишні школи №9, 12, 13, 20, 22 переповнені і працюють у дві зміни. В одній навчання закінчується аж о восьмій годині вечора, а останні перерви складають по 5 хв. Від такого навчання підлітки виснажені як морально так і фізично, а про інтерес і бажання до розвитку годі й говорити", – додає Макарова.

Вінничанка розуміє, що будівництво школи – справа дорога і тривала.

"Я розумію, що місто не має вільних коштів для будівництва ще однієї школи. Але прошу внести її в стратегію розвитку м. Вінниця 2030. Маю надію, що з часом вдасться віднайти можливості та інвесторів для втілення даного проекту", – йдеться у зверненні.

Збір підписів під петицією триватиме два тижні.

Нагадаємо, Моргунов готовий дати зелену вулицю майбутньому аквапарку. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #петиція