Вінничанка отримала четверте світове "золото" з надекстремального орієнтування

Анастасія Басюк перемагає в чемпіонатах світу з 2015 року

Вінничанка отримала четверте світове "зо…

Вінничанка Анастасія Басюк стала 4-разовою чемпіонкою світу з екстремального орієнтування на 24 години. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Винница.news.

22-річна спортсменка з Вінниці Анастасія Басюк в складі команди з Марією Гоєнко з Харкова виграла золоту медаль серед команд-юніорів (до 24 років) Чемпіонату світу з надекстремального орієнтування в забігу на 24 години, який відбувся в національному парку Cadí- Moixeró в Піренейських горах за 50 км від Барселони (Іспанія).

Для Анастасії це вже четверте золото світової першості з надекстремального орієнтування, де вона перемагає з 2015 року. Крім цього в її активі і чотири "золота" Чемпіонатів Європи. Тренує титуловану вінничанку заслужений тренер України Людмила Пронтішева.

Ще одна вінничанка, що тренується зараз у Києві, - 25-річна Поліна Захарова в команді з Артемом Гордінцем і Євгеном Цирен з Києва стали Чемпіонами світу серед змішаних команд. А 36-річний Богдан Греля в команді з Сергієм Середюк з Хмельницького зайняли 31-е місце серед чоловічих команд.