ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничанка очолила Національне агенство з запобігання корупції

Під час засідання, одноголосно головою НАЗК обрано Наталію Корчак, та заступником голови – Руслана Радецького
Depo.
28 березня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua
Вінничанка очолила Національне агенство з запобігання корупції
Вінничанка очолила Національне агенство з запобігання корупції

В понеділок, 28 березня, головою Національного агентства із запобігання корупції було обрано доцента Національної академії прокуратури Наталію Корчак, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Міністерства юстиції України.

Під час засідання Національного агентства України з питань запобігання корупції., одноголосно головою НАЗК обрано Наталію Корчак, та заступником голови – Руслана Радецького.

Довідка: Наталія Корчак, 47 років, із Козятина, Вінницької області, доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін Національної академії прокуратури України. Закінчила юридичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка, тривалий час викладала на юрфаку Чернівецького університету імені Юрія Федьковича, де в тому числі навчала нинішнього прем'єра Арсенія Яценюка та навіть рецензувала його роботу. Стала доцентом, завкафедрою та професором в Юридичному інституті Національного авіаційного університету. У 2014 р заробила 163 тис. гривень зарплати. Чоловік – не заробив нічого. Має пару квартир у Києві. Власним "коником" в розбудові НАЗК вважає аналітику.

Нагадаємо, що в грудні Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк призначив Наталію Корчак членом Національного агентства з питань запобігання корупції.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця