Вінничанка народила дівчинку-богатиря

Пологи пройшли нормально, без оперативного втручання
Depo.
25 листопада 2016 10:44
ФОТО: depo.ua
Вінничанка народила дівчинку-богатиря
Вінничанка народила дівчинку-богатиря

Учора, 24 листопада, 24-річна Марина Явдощук з селища Десна, що під Вінницею, народила дівчинку вагою 5300 грамів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20 хвилин.

Це друга дитина в родині. Старшому сину Тимуру – чотири роки. Пологи пройшли нормально. Поруч з породіллею був батько майбутньої дитини.

"Народжувала самотужки, без оперативного втручання лікарів. Морально дуже добре почувалася. Коли Саша поруч, я завжди спокійна. А він був зі мною, ми завчасно планували сімейні пологи" - каже мама новонародженої дівчинки.

Чоловік Марини дуже хотів дівчинку, та й Тимур теж просив народити йому сестричку. Батько й братик вибрали для дівчинки незвичне ім’я Каміла, причому зробили це до того, як дізналися про стать майбутньої дитини.

"Трохи незвично, але так мої хлопці захотіли, мені залишалося погодитися. Я вибирала ім’я синові, а тато з сином зробили це для нашої дівчинки", – додає породілля.

Це перша цього року така велика новонароджена дитина, яка з’явилася на світ у Вінницькій районній лікарні. 

Вінничанка народила лівчинку-богатиря  - фото 1Вінничанка народила лівчинку-богатиря  - фото 2Вінничанка народила лівчинку-богатиря  - фото 3

Читайте також: Вінничанка народила на парковці біля кафе

Більше новин Вінниці та області читайте на