ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничанка засіла в підвалі і оголосила голодний бойкот

Валентина Бедраківська вимагає, щоб комунальники прибрали металеві грати з вікна підвалу, через яке лазили бездомні коти
Depo.
23 березня 2016 18:26
ФОТО: depo.ua
Вінничанка засіла в підвалі і оголосила голодний бойкот
Вінничанка засіла в підвалі і оголосила голодний бойкот

Голова вінницької громадької організації "Звичка оберігати" Валентина Бедраківська оголосила голодування через те, що до підвалу багатоповерхівки, в якій мешкає вінничанка, не пускають котів, повідомляє Depo.Вінниця

Сьогодні, 23 березня, через скаргу однієї з жительок будинку по вул. Келецькій,60 комунальники "заварили" невелике вікно, через який 15 кішок потрапляло до підвалу. Побачивши це, вінничанка Валентина Бедраківська зайшла до підвалу та відмовилась з нього виходити.

"Ви розумієте, всі мешканці будинку не мають нічого проти того, що ці кішки живуть тут. Ми п'ять разів збирали підписи мешканців. І тільки одна жінка проти. Вона постійно пише на мене "кляузи" до міської ради, обмовляє. Каже, ніби я бізнесом займаюсь на тваринах. Я готова показати всі свої доходи, я - чесна", - розповіла захисниця тварин по телефону прямо з підвалу. 

Жінка каже, що комунальники свідомо "замурували" її, мовляв, незважаючи на її присутність в підвалі, вони таки заварили "котяче" вікно. 

"Я казала, що не вийду звідси, але вони мене не слухали. Я завжди потрапляю сюди через це вікно - я маленька, худенька. Ключа від загальних дверей в мене немає. Комунальники мене тут "заварили", але ключ від дверей знайшли і відкрили їх. Та я все одно через них не вийду. Голодуватиму, доки мене не почують", - стоїть на своєму активістка. 

Жінка вимагає, щоб першим ділом зняли грати з вікна, аби кішки могли потрапляти до підвалу. А потім - щоб у місті, нарешті, зайнялись проблемою безпритульних тварин. 

"Ці кішки - вони всі здорові, привиті, стерилізовані і мають паспорти. У підвалі - чисто і сухо. Журналісти, які сьогодні приходили сюди, бачили: тут котячого запаху немає взагалі. Я подавала до міської ради два проекти щодо вирішення питання безпритульних котів, але руху поки що немає", - розповіла Бедраківська. 

Наразі жінка знаходиться в підвалі. До неї на "переговори" приходила депутат міської ради Ганна Давиденко, але жінка з підвалу вийти відмовилась.  

Вінничанка голодує у підвалі з котами  - фото 1

Вінничанка голодує у підвалі з котами  - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця