Вінничанин знає, що стає на заваді туристичній привабливості міста

На думку автора петиції, між визначними місцями Вінниці немає зв’язку

Вінничанин Володимир Рожков у своїй петиції до міської ради пропонує Зв'язати усі основні пам'ятки та туристичні місця Вінниці у повноцінні туристичні маршрути, передає Depo.Вінниця.

"Одна з головних проблем туристичної привабливості міста Вінниці - це відсутність продуманих туристичних маршрутів та сухий відокремлений центр міста. Вінниця відома своїми туристичними родзинками, такі як фонтан з набережною, садиба Коцюбинського, Пирогова, Європейська площа, арка біля парку та сам парк. Але між цими геолокаціями відсутній зв'язок", - пише Рожков.

На думку автора петиції, прохід людей від фонтану в центр, як і ще деякі потенційні туристичні маршрути не продумані.

"Між водонапірною вежею та центральним міським парком має бути пішохідна красива сучасна вулиця, а не базар і шаурма. Вулиця Оводова, набережна зона біля пам'ятки битви Богуна і сходи архітектора Артинова взагалі в занедбаному стані. А могли б бути особливим місцем. Пропоную планування першочергових реконструкцій проводити у відповідності із запланованими туристичними маршрутами. Створити муніципальні або приватні туристичні місцеві компанії, які б могли б створити для туриста багатогодинні маршрути по всьому місту. А так як зараз, 50% туристів які приїжджають у Вінницю на фонтан, одразу сідають в автобус. І міста навіть не бачать", - йдеться далі в петиції.

До кінця збору підписів залишилося 13 днів.

Станом на 18 червня петицію підписали 12 осіб з 350 необхідних.

Нагадаємо, вінничани менш ніж за добу набрали достатню кількість підписів за безкоштовний проїзд для школярів, але влада відмовила їм у цьому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #петиція