ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничанин влаштував бійцеві АТО відпочинок на Червоному морі

Підприємець-волонтер подарував 25-річному важкопораненому десантнику та його нареченій путівку у Єгипет
Depo.
26 серпня 2015 14:36
ФОТО: depo.ua
Вінничанин влаштував бійцеві АТО відпочинок на Червоному морі
Вінничанин влаштував бійцеві АТО відпочинок на Червоному морі

Вінницький підприємець-волонтер Олександр Підгорняк подарував бійцю АТО Костянтину Султанбагомаєву, який після поранення сім місяців лікувався у шпиталі, путівку до Єгипту, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vn.presspoint.in.ua.

25-річний десантник Султанбагомаєв влітку минулого року разом зп обартимами проводив зачистку Червоного Лиману, визволяв Лисичанськ, зайняв Савур-Могилу і Ясинувату. Пізніше 95-у бригаду направили в бік 31 і 32 блокпостів на "Бахмутській" трасі, що на Луганщині. Поранення отримав під час атаки на шахту "Бутовка" під Донецьком. Після семи надскладних операцій десантнику дозволили місяць відпочити за межами шпиталю. Щоб боєць зміг ефективно провести відпочинок-реабілітацію підприємець подарував йому тижневу путівку до Єгипту. Піщані пляжі та морська вода мають відновити тіло бійця, на якому важко знайти непошкоджене місце.

"Хлопцю ще далеко до повного одужання, але він готовий повернутися у стрій. І за такими бійцями майбутнє наших Збройних сил", - говорить Олександр Підгорняк.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.