Вінничанин створив "липові" фірми і дурив податкову

Імітуючи проведення господарської діяльності, фіктивні підприємства формували податковий кредит діючим підприємствам, які таким чином ухилялись від сплати податків
Depo.
13 січня 2017 11:40
ФОТО: depo.ua
Вінничанин створив "липові" фірми і дурив податкову
Вінничанин створив "липові" фірми і дурив податкову

У Вінниці рішенням суду у місцевого жителя, який створив три фіктивних підприємства, конфісковано понад 1,3 млн грн. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.

Зловмисник підробив документи та зареєстрував три фіктивні підприємства. Надалі, імітуючи проведення господарської діяльності, фіктивні підприємства незаконно формували податковий кредит діючим підприємствам, які таким чином ухилялись від сплати податків. Під час проведення досудового слідства на рахунки фіктивних підприємств накладено арешт, в результаті чого звдалось конфіскувати понад 1,3 млн гривень.

Суд визнав вінничанина винним у фіктивному підприємництві, фіктивному підприємництві вчиненому повторно, підробці документів, використанні завідомо підроблених документів, внесенні завідомо неправдивих відомостей до документів, які подаються державному реєстратору та призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном два роки з випробувальним терміном.

"Наразі, прокуратурою області повідомлено про підозри іншим фігурантам схеми ухилення від сплати податків, у тому числі організатору, один з них перебуває у розшуку, а також надається оцінка діям службових осіб реально діючих підприємств, які використовуючи вказану злочинну схему ухилялись від сплати податків", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця