ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничанин подарував багатодітній сім’ї переселенців автомобіль

Обласне керівництво прохання не почуло, на оголошення у соцмережі відгукнулись небайдужі люди
Depo.
5 серпня 2015 10:25
ФОТО: depo.ua
Вінничанин подарував багатодітній сім’ї переселенців автомобіль
Вінничанин подарував багатодітній сім’ї переселенців автомобіль

Вінничанин Сергій Медвідь відгукнувся на оголошення у соцмережі Фейсбук, в якому багатодітна сім'я переселенців просила подарувати їм будь-який автотранспорт, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Зараз сім'я переселенців зі Сходу проживає в одному з віддалених сіл Ямпільського району, де немає постійного транспортного сполучення з райцентром. Доводиться часто пішки долати кілометри до траси і чекати транспорт. Так по декілька разів на місяць. Бо постійно треба оновлювати документи, звертатись за допомогою.

Допомогти багатодітній сім'ї переселенців відгукнувся місцевий журналіст Василь Кізка. Чоловік навіть їздив в обласний центр на прийом до губернатора, щоб допомогти переселенцям вирішити питання з транспортом. Але чиновники вказали кореспонденту на бюрократичну процедуру попереднього запису і т.д. Тоді Василь Кізка написав прохання допомогти переселенцям і розмістив його на своїй сторінці у Фейсбуці. Через декілька днів отримав позитивну відповідь від вінничанина. Сім'я переселенців вже отримала омріяний транспорт.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця