ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Вінничанин агітує за лежачі світлофори

Світлодіодні смуги, синхронізовані зі світлофором, розміщуються перед "зеброю"

Depo.
17 червня 2017 10:23
ФОТО: depo.ua

Вінничанин Руслан Шевчук пропонує встановити на пішоходних переходах, які регулюються сигналом світлофора, світлодіодні смуги, синхронізовані зі світлофором. Відповідна петиція зареєстрована на сайті Вінницької міської ради, передає Depo.Вінниця.

Такі смуги розміщуються перед "зеброю", пояснює автор петиції.

"Спочатку необхідно запланувати їх встановлення на найбільш людних переходах, а згодом і на всіх. Такі LED-смуги потрібні, щоб попередити пішоходів, що відволіклись, про сигнал світлофора. Оскільки зараз дуже багато людей зайняті смартфонами, їхні очі опущені, тому вони часто неуважні. Також вони будуть корисними школярам, бо діти теж часто дивляться під ноги. А червоний сигнал буде їм засторогою. Гадаю, що і водії будуть краще реагувати, тому що їм не треба буде піднімати голову вгору, щоб побачити, колір світлофора, а вони відразу зреагують на зелену смугу для пішоходів (для них буде означати, що горить червоний для водіїв)", – переконаний Шевчук.

"Скільки життів ми можемо зберегти! До того ж, в Україні будемо піонерами в цьому напрямку", – пише ініціатор встановлення лежачих світлофорів.

Збір підписів завершується через 12 днів.

Нагадаємо, вінничанин пропонував перетворити котів на повноправних жителів міста.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця