ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани збирають пластикові кришечки на протези бійцям АТО

Вінничани розпочали збирати пластикові кришечки, кошти від переробки яких підуть на закупівлю протезів для поранених бійців АТО, повідомляє Depo.Вінниця
Depo.
13 серпня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua
Вінничани збирають пластикові кришечки на протези бійцям АТО
Вінничани збирають пластикові кришечки на протези бійцям АТО

Мешканці Вінниці приєдналися до акції із збору пластикових кришечок, кошти від переробки яких підуть на закупівлю протезів для поранених бійців АТО. Акцію започаткував київський благодійний фонд "Овес", і вона швидко поширилась різними містами України.

- Але люди у Вінниці не знали, куди відносити кришечки, почали звертатися до нас, тож ми вирішили долучитися до акції та, уклавши із фондом "Овес" угоду, стати представником проекту у нашому місті, - розповіла голова ГО "Гармонія" Раїса Панасюк. - Збирають кришечки по вулиці Космонавтів, 48. Контактний телефон - 067-790-53-03.

Для переробки підходять кришечки:
- тільки від харчових продуктів (з-під води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів, олії тощо);
- будь-якого розміру;
- тільки чисті.

Як повідомляє gorod.cn.ua, для замовлення одного протезу руки потрібно зібрати близько 500 тисяч крышечок, ноги - майже 850 тисяч. Виготовлятиме протези майстер із Кракова (Польща), який пообіцяв навчити своїй технології і українців. Але для цього потрібно, аби держава ліцензувала таку діяльність.
Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця