ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани за економію електроенергії, але жити у темноті не бажають

У місті продовжують активно встановлювати світлодіодні ліхтарі. Найближчий проект: 40 ліхтарів на набережній Південного Бугу
Depo.
17 червня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua
Вінничани за економію електроенергії, але жити у темноті не бажають
Вінничани за економію електроенергії, але жити у темноті не бажають

Комунальники Вінниці зараз додатково встановлюють більше двадцяти світлодіодних ліхтарів по Хмельницькому шосе і мають плани одразу перейти на оствілення досі темних вулиць мікрорайону Старого міста. Повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

По вулицях Будівельників, Тихій, Примакова, частині вулиці Тимощука з новобудовами, тупику Тихому, що у районі Старого міста, мають облаштувати 126 вуличних світлодіодних ліхтарів. За словами начальника відділу утримання об'єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради В'ячеслава Хілінського, на сьогодні роботи по цьому проекту вже завершуються, залишилося встановити 29 ліхтарів.

На даний час департаментом комунального господарства та благоустрою міста розробляється проект по освітленню набережної Південного Бугу від Центрального мосту до вулиці Чорновола. Тут планують встановити понад чотири десятки ліхтарів.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.