Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко

Кілька сотень вінничан вийшли на Площу Героїв Небесної Сотні, аби всиловити свою підтриимку кремлівській бранці Надії Савченко
Depo.
9 березня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua
Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко
Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Підтримати ув'язнену Савченко прийшли студенти, пенсіонери та місцеві політики. Активісти розгорнули плакати з написами "Свободу Надії Савченко!" "Надії волю!", "Надіє, живи!". Мітинг розпочався з виконання гімну України.

"Своїм зібранням ми висловлюємо підтримку Надії. Хоча б таким чином, але хочемо показати, що ми - з нею", - сказав активіст Анатолій Банах.

Ректор Вінницького соціально-економічного інституту Університету "Україна" Ганна Давиденко розповіла, що свого часу Савченко була студенткою цього університету. У студентські роки Надія активно долучилася до популяризації творчості Тараса Шевченка. Вона співала і брала участь у сценічних постановках.

"Тоді все трималося на голому ентузіазмі. Жодного матеріального заохочення. Дуже потрібні були українські костюми. Їх пошук взяла на себе Надія - шукала по знайомих та рідних", - розповіла Давиденко про Савченко.

Відома вінницька волонтерка Юлія Вотчер приїхала спеціально на день раніше з передової, щоб взяти участь в акції на підтримку Савченко.

"Капля камінь точить. Дуже важливо, коли всі одним фронтом боряться за одну ідею, вирішують одне завдання. І чим більше нас, тим, я сподіваюсь, наша енергія збереться і проб'є ту стіну байдужості", - переконана волонтерка.

Активісти закінчили мітинг вигуками "Надії волю!" і продовжили захід читанням творів Тараса Шевченка 

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 1

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 2

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 3

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 4

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 5

Вінничани вийшли на Майдан, щоб підтримати Надію Савченко - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця