Замість швабри: У Вінниці підпирали двері прапором України (ФОТО)

Після оприлюднення інформації прапор забрали

У Вінниці прапором України підперли двері. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

Учора, 12 вересня, вінничанка Єлизавета Лисак звернула увагу на правпор, яким підперли двері в одному з приміщень по вулиці Ватутіна, 10.

"Стягом підперли двері з середини, як бабці підпирають шваброю. Це мене неприємно вразило. Ще більше через те, що от така картина тут від початку цього літа. Тоді я проходила цією місциною. І от сьогодні, коли знову проходила, нічого не змінилося", - розповіла жінка.

На скляних дверях є наліпки про те, що об'єкт під охороною. На вікнах грати. Але всередині нині порожньо. Звідти виїхала якась установа і залишили деякі меблі перед входом. Приміщення ніким не використовується.

"Мене болить за те, що Україна вже 27 рік святкує свою Незалежність. П'ятий рік триває війна на сході. Наші українські військові гинуть за жовто-блакитний стяг. А хтось його використав от таким чином", - зауважила Лисак.

За наругу над державним символом передбачена відповідальність. За статтею 338 ККУ, публічна наруга над Державним Прапором України, Державним Гімном України карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом до шести місяців. Правоохоронці пообіцяли найближчим часом виїхати на місце та дати свою оцінку. Після оприлюднення інформації, як повідомила поліція, прапор забрали.

Нагадаємо, у Турбові, що на Вінниччині, місцевий житель зірвав прапор з приміщення школи, потоптався по ньому і викинув у чагарник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця