ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани вимагають звільнення місцевого прокурора

Мешканці Бершаді поїхали шукати правду до столиці
Depo.
18 вересня 2015 12:55
ФОТО: depo.ua
Вінничани вимагають звільнення місцевого прокурора
Вінничани вимагають звільнення місцевого прокурора

На Вінниччині у Бершаді люди вимагають звільнення місцевого прокурора, звинувачуючи його у корупції, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ZIK.

Бершадчани звинувачують прокурора Богдана Зарічанського у корупції, хабарництві та залякуванні простих людей. Місцеві жителі стверджують, що він бере чималі хабарі за вирішення питань. В рідному місті протестувальники правди не знайшли і поїхали пікетувати Генеральну прокуратуру в столиці.

Місцевий мешканець Василь Демченко розповідає, що у 2008 році незаконно ув'язнили його сина через Зарічанського, який тоді ще працював старшим слідчим Чечельницької прокуратури. За словами Василя Демченко, Зарічанський вимагав в нього 10 тисяч доларів, щоб закрити цю справу, а коли чоловік не погодився таки посадив його сина.

Місцеві підприємці кажуть, що кожен, хто мав будь-який бізнес, мав сплачувати данину прокурору.

Богдан Зарічанський звинувачення відкидає. Водночас бершадчани звернулись до Генеральної прокуратури та Верховної ради з вимогою об'єктивного розслідування. Але у комітеті Верховної ради по боротьбі з корупцією відповіли, що поки немає часу до таких справ, адже є корупціонери і побільше, ніж районний прокурор.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.