Вінничани відправили на передову чотири вантажівки краму

Цього разу волонтери доставлять на Схід додаткове обмундирування та екіпіровку, продукти харчування, засоби гігієни, запчастини до автомобільної техніки, великий дизельний генератор та інше
Depo.
7 вересня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua
Вінничани відправили на передову чотири вантажівки краму
Вінничани відправили на передову чотири вантажівки краму

Сьогодні, 7 вересня, з Вінниці в АТО повезли майже 9 тон гуманітарної допомоги. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Серед переліку вантажу також утеплювачі для бліндажів, автомобільні акумулятори, одноразовий посуд та миючі засоби. Крім того, волонтери зібрали військовим різні смаколики (печиво, яблука, мед), солодку та мінеральну воду, сало та овочі.

"Є така модна тенденція серед любителів рибної ловлі: зловив і відпустив. Ми звернулись через соціальні мережі і попросили, щоб рибу віддавали хлопцям на Схід. Відгукнулось дуже багато людей, і тепер ми возимо туди заморожену рибу. Назад на лафеті будемо тягнути машину швидкої допомоги", - розповів волонтер Юрій Тира.

Гуманітарний вантаж буде доставлений військовим, які стоять майже по всій лінії фронту. Його збирали багато вінничан, підприємств та установ, БФ "Подільська громада", долучились квартальні комітети, Міський палац мистецтв, школярі з сусіднього села Агрономічне, мешканці сусідніх районів – Вінницького та Іллінецького.

Вінничани відправили на передову чотири вантажівки краму - фото 1

Вінничани відправили на передову чотири вантажівки краму - фото 2

Вінничани відправили на передову чотири вантажівки краму - фото 3

Вінничани відправили на передову чотири вантажівки краму - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця