ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани вчились створювати ОСББ

Азам створення та ефективної роботи навчала голова правління Асоціації ОСББ Вінниччини Ельвіра Мрясова
Depo.
10 серпня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Вінничани вчились створювати ОСББ
Вінничани вчились створювати ОСББ

У Вінниці відбувся тренінг з питань створення, діяльності та ефективної організації роботи ОСББ, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сторінку голови правління Асоціації ОСББ Вінниччини Ельвіри Мрясової у Фейсбук.

Єльвіра Мрясова зокрема повідомила, що з учасниками тренінгу обговорили чому потрібно терміново створювати ОСББ в вашому будинку, чому питання створення ОСББ стосується кожного, яка різниця між управлінцем майна, обслуговуючою компанією та власним обслуговуванням, як правильно організувати установчі збори, провести голосування, що потрібно включати у статут, правила голосування та управління житловим комплексом, методи боротьби з боржниками і т.д.

Нагадаємо, протягом останніх років у Вінниці активно триває процес створення об'єднань співвласників багатоповерхових будинків. Перше ОСББ було зареєстроване у 1996 році і до 2008-го у місті щорічно з'являлося до 10 таких об'єднань. Після створення у складі виконавчих органів міської ради відділу по розвитку ОСББ, їхня кількість почала зростати. Наразі у місті діє 332 ОСББ, з яких 37 створено у минулому році. У цьому році вже створено 10 ОСББ.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця