Вінничани в капелюхах підтримають невиліковно хворих дітей

Флешмоб "Капелюха на вуха" відбудеться у педагогічному університеті
Depo.
12 жовтня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Вінничани в капелюхах підтримають невиліковно хворих дітей
Вінничани в капелюхах підтримають невиліковно хворих дітей

У четвер, 13 жовтня, Вінниця приєднається до флешмобу "Капелюха на вуха", присвяченого Всесвітньому дню дитячої паліативної допомоги, передає Depo.Вінниця.

Охочих приєднатися до акції просять сфотографуватися у прикольній шапці і опублікувати своє фото у соцмережах з хештегами акції "#КапелюхаНаВуха і #HatsOn4CPC для привернення уваги до теми.

Як повідомляє голова громадської організації "Інститут Соціального розвитку" Тетяна Нікелсен, 13 жовтня о 13:00 на території Вінницького національного педагогічного університету відбудеться й вулична акція "КапелюхаНаВуха".

"Акція відбудеться на підтримку невиліковно хворих дітей Вінницької області. Цією подією ми хочемо привернути увагу громади та влади до проблеми паліативної допомоги дітям. Також ми звертаємось до влади з проханням забезпечити адекватне фінансування виїзної бригади паліативної допомоги дітям на дому та відкрити дитячий хоспіс у Вінницькій області", - повідомила Нікелсен.

Додамо, що паліативна допомога є складовою частиною охорони здоров’я. У світі кількість невиліковних хворих зростає, і обов`язком держави і суспільства є забезпечення невиліковно хворої людини необхідними доглядом.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах