Вінничани рівнялись інтелектом (ФОТО)

У Вінниці відбувся ювілейний - 25-й Відкритий Кубок Вінниці з інтелектуальних ігор на призи міського голови

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

У турнірі з гри "Що? Де? Коли?" взяли участь 39 шкільних та 51 доросла команди. Серед шкільних команд в молодшій віковій групі перемогли представники фізико-математичної гімназії №17, в середній віковій групі - команда "Перші" з міста Хмільник. В старшій віковій групі перемогла команда "№13" ( ВТЛ).

Щодо студентських команд, то переможців визначали окремо серед університетів та коледжів. Тож, серед університетів 1 місце у команди з Вінницького національного технічного університету, серед коледжів – з Вінницького коледжу будівництва і архітектури. Серед дорослих команд перше місце посіла команда "Бурулька і сніговики", друге місце – команда "Тундра", третє - команда "T.O.S.T.".

Під час Кубку були визначені команди-переможці та призери з гри "Ерудит-квартет". Серед шкільних команд перемогла команда "4.20." ( ФМГ №17), а серед дорослих – команда "Бурулька і сніговики".

8 листопада у Палаці мистецтв відбувся фінал гри "Брейн-ринг" серед шкільних та дорослих команд. Серед школярів перемогла команда з школи №3, друге місце посіли представники фізико-математичної гімназії №17. Серед дорослих перемогла команда "T.O.S.T.", друге місце – команда "АК".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця