Вінничани поїхали до поляків по досвід

Після стажування студенти зможуть працювати у Вінницькій Агенції регіонального розвитку
Depo.
17 жовтня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua
Вінничани поїхали до поляків по досвід
Вінничани поїхали до поляків по досвід

Делегація Вінницької області поїхала в Польщу – вивчати досвід роботи з міжнародними донорами Лодзинської агенції регіонального розвитку. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької обласної ради.

Лодзинська агенція регіонального розвитку 1991 року успішно працює у Польщі. 12 липня цього року у м. Вінниці підписано Меморандум про співпрацю між Вінницькою, Лодзинською та Італійською агенціями регіонального розвитку, в рамках якого і відбувається візит. До складу вінницької делегації входять представники Агенції регіонального розвитку Вінницькій області, Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області та переможці конкурсу серед студентів Вінниччини. 

Під час візиту делегація Вінниччини ознайомиться з особливостями роботи Лодзинської агенції регіонального розвитку і детальніше дізнається про проекти агенції за кошти Європейського Союзу. Після завершення стажування двоє кращих представників студентства зможуть наступного року продовжити свою діяльність у Вінницькій Агенції регіонального розвитку.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах