ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани пишуть кривавий літопис АТО

Письменники та публіцисти підготували спеціальний випуск журналу "Вінницький край", присвяченого Революції Гідності та подіям на сході
Depo.
26 серпня 2015 09:20
ФОТО: depo.ua
Вінничани пишуть кривавий літопис АТО
Вінничани пишуть кривавий літопис АТО

У Вінниці презентували спецвипуск журналу "Вінницький край" - "Україна в огні" - присвячено героям Майдану й АТО, їхнім родинам, волонтерам, патріотам, повідомляє Depo.Вінниця.

"Унікальність випуску у тому, що досі ніхто не збирав повністю інформацію про загиблих вінничан, які віддали своє життя за незалежність, безпосередньо у часи незалежності. Боротьба за справжню волю досі триває" - говорить професор, кандидат філологічних наук, співавтор та редактор спецвипуску Анатолій Подолинний.

У номері опубліковані вірші Михайла Каменюка, Василя Кобця, Жанни Дмитренко, Віктора Цимбала, Валтера Орр Скота, а також твори Миколи Крижанівського, Віктора Тимчука, Олени Герасименко. У розділі "Простір часу" розміщені статті Людмили Мрачковської, Лариси Семенко, Віктора Цимбала, Тамари Тисячної, Юрія Хмельового, спецкора часопису в зоні АТО Олександра Філіна. Є у спецвипуску і списки вінничан - героїв Небесної Сотні й АТО, які удостоєні звання "Герой України" і "Кривавий літопис АТО. Вінницька область".

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.