ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани не хочуть йти в АТО по контракту

Завдання військкоматів Вінниччини на другий квартал 2016 року - поставка до навчальних центрів ЗСУ 680 бійців-контрактників
Depo.
29 червня 2016 13:59
ФОТО: depo.ua
Вінничани не хочуть йти в АТО по контракту
Вінничани не хочуть йти в АТО по контракту

Наразі область відправила на бойовий вишкіл 499 вінничан. Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомив офіцер відділу укомплектування та призову обласного військкомату Володимир Дозорець.

За його словами, нині нестача вінницького обласного військкомату - 180 "штиків".

"Залишилося мало часу, нам 180 чоловік не вистачає. 29-30 червня буде відправка до навчальних центрів ще 90 чоловік. Але все рівно ще не вистачає", - каже Дозорець.

Він припускає, що взимку та навесні бажаючих йти в АТО за контрактом було більше, адже тоді був "не сезон" для роботи по господарству та поїздок на курорти.

"Зараз літо , можливо через те, що робота є по селах і час відпусток, тому й впали темпи відбору. Зараз звільняється п'ята хвиля мобілізації і люди в армії потрібні", - наголошує військовий.

За словами Володимира Дозорця, вінничани мають більшу охоту йти до війська по мобілізації, адже це лише на рік. На відміну від служби по контракту, якій доведеться віддати щонайменше три роки свого життя.

"Багато бажаючих хочуть йти до українського війська по мобілізації. Причина мобілізація – це на рік, а контракт - мінімум на три роки .І багато хто хоче йти по мобілізації, серед таких бажаючих і ті, які вже служили по мобілізації", - зазначив він.

Нагадаємо, у Вінницькому військкоматі готуються до 7-ої хвилі мобілізації.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця