Вінничани не хочуть, щоб їх спалювали після смерті

Електронна петиція про будівництво міського крематорію так і не набрала необхідних 350 голосів
Вінничани не хочуть, щоб їх спалювали після смерті
Вінничани не хочуть, щоб їх спалювали після смерті

Ідею будівництва міського крематорію підтримали лише 172 вінничан. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Єдину систему місцевих петицій.

Вінничани не хочуть, щоб їх спалювали після смерті - фото 1

Збір підписів на підтримку петиції розпочався 25 квітня. Її автор Дмитро Муженко вважає, що створення такого соціального об'єкту поліпшить екологію і зекономить землю вінницької громади.

Як повідомив виданню Власно.інфо в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко, наразі у Вінниці діють два кладовища - біля приміського села Лука Мелешківська та мікрорайону Сабарів.

"Проводять так звані підпоховання і на центральних кладовищах Вінниці. Цвинтар на "Луці"розширяли кілька разів. Воно розкинулося на десятки "кварталів". Ховатимуть тут ще принаймні протягом року. Впритул до житлових будинків підібрався і цвинтар біля Сабарова", - каже чиновник. 

Нагадаємо, нове кладовище площею 36 га планують розмістити поряд з мікрорайоном "Академічний". За розрахунками проектувальників, цих площ вистачить на десять років поховань.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця