ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничани - найкращі у полуничниx боях

Під час візиту до Польщі делегація з Вінниччини отримала перемогу у "бою полуницями"
Depo.
1 липня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua
Вінничани - найкращі у полуничниx боях
Вінничани - найкращі у полуничниx боях

Українська делегація побувала на загальнопольських Днях Полуниці, які вже 20-й раз відбувались у територіальній громаді (гміні) Корицин, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на сайт vlasno.info.

Традиційно під час свята відбувається презентація продуктів. Зокрема, страв з полуницями та знаменитих корицинських сирів. Також поляки організовують творчі виступи, змагання в поїданні полуниці на швидкість, ігри та конкурси для дітей. Родзинка свята - весела "битва", під час якої команди жбурляють одні в одних зрілими полуницями.

Представники української делегації, об'єднавшись із гостями з Італії та Литви, взяли участь у Полуничній битві "Корицин проти всіх" і здобули перемогу на полуничному "полі бою".

Українська делегація з 22 по 29 червня перебувала в Польщі у рамках проекту "Український шлях самоврядування", що реалізується Об'єднанням сільських гмін Підляського воєводства та Подільською агенцією регіонального розвитку в межах територіальних громад Жмеринського району Вінницької області.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.