Вінничани можуть отримати ID-карту з 14-річного віку

Обладнання для оформлення нові документів з’явиться у всіх підрозділах міграційної служби
Depo.
18 листопада 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
Вінничани можуть отримати ID-карту з 14-річного віку
Вінничани можуть отримати ID-карту з 14-річного віку

Досягнувши 14-річного віку, вінничани можуть отримати ID-карту. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької облдержадміністрації. 

Як повідомив начальник управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко, відповідно до змін у законодавстві паспорт-картку вже отримуватимуть громадяни, які досягли 14-річного віку, а також всі громадяни при досягненні 25- та 45-річного віку - замість вклеювання фотокарток до паспорта. Така ж можливість передбачена у випадках зміни прізвища, заміни втрачених або пошкоджених документів. Особи, які оформлюватимуть паспорт у віці до 18 років, отримають документ зі строком дії на 4 роки, з 18-річного віку - на 10 років.

"Обмежений строк дії документа у віці від 14 до 18 років відповідає світовій практиці та обумовлений суттєвими фізіологічними змінами у даний період. Бланк паспорта у формі пластикової картки типу ID -1, містить імплантований безконтактний електронний носій. Формат картки становить 54 X 85,6 мм", -пояснив Наливайко.

До безконтактного електронного носія вноситься інформація, вказана на лицьовому та зворотному боці паспорта, біометричні дані, параметри особи (відцифрований образ обличчя, відцифрований підпис особи), а також додаткова змінна інформація, передбачена Законом (електронний підпис особи, цивільний стан, медичні дані).

Міграційна служба провела тендер на закупівлю обладнання для забезпечення всіх територіальних підрозділів можливістю оформлювати нові документи у всіх підрозділах міграційної служби.

"Сьогодні мешканці області мають змогу подати документи для оформлення нових паспортів у 1-му, 2-му і 3-му міських відділах м. Вінниці, а також у територіальних підрозділах Барського, Гайсинського, Жмеринського, Козятинського, Крижопільського, Могилів-Подільського, Тростянецького та Тульчинського районів", - уточнив Наливайко.

Читайте також: Майже 300 вінничан отримали біометричні паспорти

Більше новин Вінниці та області читайте на