Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні

Мовчазна хода пам’яті завершилася біля пам’ятника на Хмельницькому шосе
Depo.
27 листопада 2016 10:24
ФОТО: depo.ua
Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні
Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні

Учора, 26 листопада, у Вінниці ввечері понад 100 людей взяли участь у Мовчазній ході пам’яті, присвяченій Дню вшанування жертв Голодомору. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

У поминальному захожі взяли участь люди різного віку – від зовсім юних – до тих, кому за 70. Хода розпочалася з Європейської площі. Учасники скорботного заходу запалили лампадки і пішли центральною вулицею міста до пам’ятника жертвам Голодомору, встановленого на Хмельницькому шосе. У руках вінничани тримали колоски і лампадки, які потім поклали біля пам’ятника.

Патрульні поліцейські супроводжували колонну для забезпечення порядку. 

Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 1Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 2Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 3Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 4Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 5Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 6Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 7Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 8Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 9Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 10Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 11Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 12Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 13Вінничани мовчки вклонилися пам’яті жертв Голодоморів в Україні - фото 14

Читайте також: На Вінниччині відшукали зерно часів Голодомору

Більше новин Вінниці та області читайте на