ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінничанам, які не укладуть угоди з електромережами, обіцяють "вирубити" електрику

На виконання своїх вимог постальчальник відвів споживачам лише три найближчі дні
Depo.
21 липня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua
Вінничанам, які не укладуть угоди з електромережами, обіцяють "вирубити" електрику
Вінничанам, які не укладуть угоди з електромережами, обіцяють "вирубити" електрику

На під'їздах багатьох вінницьких будинків днями замайоріли об'яви із загрозливим попередженням від електропостачальника, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua 

Вінницькі міські електромережі вимагають від власників житла протягом трьох днів (21 - 23 липня) звернутися до їх офісу з повним комплектом документів і заключити договори. Якщо це не буде зроблено, МЕМ погрожують "обмежити електропостачання".

За коментарем ми звернулися до ПАТ "Вінницяобленерго", якому підпорядковуються Вінницькі міські електромережі. В call-центрі цього підприємства підтвердили, що договори на постачання електрики мешканцям необхідно заключати якомога скоріше - бажано до 15 серпня. Але водночас у ПАТ "Вінницяобленерго" запевнили, що не планують "відрубати" електрику у тих, хто цього оперативно не зробить. Мовляв, написи на листівках-попередженнях мають переважно психологічний характер, щоб певним чином прискорити процес.

Довідка
У відділі по роботі з юридичними споживачами електроенергії ПАТ "Вінницяобленерго" повідомили інформацію про рівень розрахунків споживачів за спожиту електричну енергію. За 15 діб липня 2015 року вони склали 107 % - за рахунок проведення оплати по графікам платежів та завдяки погашенню заборгованості.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua

Вінничанам, які терміново не заключать договори з міськими електромережами, погрожують “відрубити” електрику - фото 1